Organisatie

Voorzitter

John Biesheuvel
Mail de voorzitter

Penningmeester

William van den Oever
Mail de penningmeester

TC Jeugd

Raoul van den Oever (voorzitter en vertrouwenspersoon)
Ton van Doesburg (JO15-JO19)
Bert van Ballegooijen (JO15-JO19)
Pascal Rijkers (JO10-JO14, technisch jeugdbeleid, begeleider jeugdtrainers)
Stefan Blom (mini’s-JO9)
Dennie den Tek (mini’s-JO9, materialen)
Mail de jeugdcommissie

PR Commissie

Arjan Jonkers
Mail de PR commissie

Sponsor commissie

Richard Jonkers
Kees van de Werken
William van den Oever (Bestuur)
Mail de sponsor commissie

Activiteiten commissie

Carla van de Werken (Bestuur)
Miranda Verheij
Jantine van de Werken
Laurie van Keulen
Patricia Hobé
Mail de activiteiten commissie

Secretaris

Wim van Driel
Mail de secretaris

TC Senioren

Gert van Bruchem (Bestuur)
Rico van der Maas
Marc Vink
Mail de technische commissie

Onderhoudscommissie

Han Nell
Mail de onderhoudscommissie

Normen en waardencommissie

Richard van Tuyl
John Biesheuvel

Keeperstrainer selectie

Erik-jan Manders

Keeperstrainer jeugd

Erik-jan Manders

Fysiotherapeut

Gerard Bambacht

Heren 1

Trainer(s):

Denny van Geffen

Leider:

Wim van Dalen

Heren 2

Trainer(s):

Arnold Kooijman

Leider:

 

Heren 3

Trainer en leider(s):

Kees van Leeuwen

Heren 4

Trainer(s):

Rico van der Maas

Leider:

Jeroen van Hemert

Heren 35+

Leider:

Willi-jan Jonkers

 

Dames 1

Trainer(s):

Huib de Vos

Leider:

Huib de Vos

 

JO19-1

Trainer(s):

Ton Verhaar

Leider:

Rik van Dijk

JO17-1

Trainer(s):

Ton van Doesburg

Leider:

Connie Saelmans

JO17-2

Trainer(s):

Daniel Goncalves

Leider:

Bert van Ballegooijen
Rody Rovers
Richard Adema

 

 

JO15-1

Trainer(s) & leider(s):

John

JO14-1

Trainer(s) & leider(s):

Willi-jan Jonkers
Yaasir Daahir

JO12-1

Trainer(s) & leider(s):

Pascal Rijkers

JO11-1

Trainer(s) & leider(s):

Pascal Rijkers
Richard van Tuijl

JO10-1

Trainer(s) & leider(s):

Andy Vugts
Tessa Vugts

JOO9-1

Trainer(s) & leider(s):

Damien van Doesburg
Bas Mertens
Dennie den Tek

JO09-2

Trainer(s) & leider(s):

Nigel Smit
Gilberto Smit

JO09-3

Trainer(s) & leider(s):

Ralph van Tuijl
Gerard Stuyvenberg

JO07-1

Trainer(s) & leider(s):

Laura Koster
Rowan Verheij

Mini’s

Trainer(s) & leider(s):

Richard Jonkers
Mitch Brienen